Galeria

Galeria Video
 Galeria Video
 

Profesjonalizm

Nasze atuty to: rzetelność, doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz umiejętność kreatywnej aranżacji imprez, co na przestrzeni lat zaowocowało licznymi pochlebnymi referencjami wystawianymi nam przez zadowolonych klientów. 

Stale poszerzamy zakres kompetencji, w międzyczasie nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, jak również doświadczenie praktyczne, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami i uprawnieniami, dzięki czemu nie boimy się przeprowadzać złożonych pokazów na dużych imprezach. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy, który, używany przez naszych specjalistów, jest w stanie sprostać pokazom na największą skalę.

Tworząc scenariusz pokazu ogni sztucznych podporządkowujemy się naturalnej scenerii (biorąc pod uwagę architekturę, rzeźbę terenu itp), dlatego przed wykonaniem pokazu oglądamy teren, ustalamy szczegóły dotyczące imprezy biorąc pod uwagę jej charakter.

Używamy profesjonalnych konsolet sterujących, podłączeń oraz ładunków pirotechnicznych i specjalistycznego oprogramowania komputerowego. To wszystko stanowi o 100% bezpieczeństwie i zadowoleniu. Nasza firma, aby wykorzystać optymalne możliwości materiałów, oprogramowania, miejsca i budżetu itp. proponuje indywidualny dla każdej imprezy scenariusz.

Jako jedna z nielicznych firm z branży pirotechnicznej w Polsce dysponujemy specjalistycznym nowatorskim zapleczem technicznym, pozwalającym na przeprowadzanie pokazu sztucznych ogni o szerokiej ekspozycji efektów pirotechnicznych na niebie, dysponując ograniczonym (stosunkowo małym) terenem. Dzięki modułowym systemom statywów moździerzy jesteśmy w stanie maksymalnie urozmaicić pokaz sztucznych ogni, wykorzystując do tego również elektroniczne systemy odpalania sterowane programem komputerowym.

Zaplecze techniczne którym dysponujemy w połączeniu z pasją, doświadczeniem i nieszablonowym podejściem do nowych zleceń naszego przeszkolonego zespołu, dają pewność podjęcia słusznej decyzji w sprawie zlecenia nam organizacji pokazu pirotechnicznego na najwyższym poziomie. 

Hurtownia Pirotechniczna "AS"
Biuro - punkt sprzedaży
ul. Henryka Sienkiewicza 21
08-110 Siedlce
tel/fax: 25 632 75 57
kom: 739 235 555
e-mail: biuro@fajerwerkias.pl

Konrad Zdanowski
Obsługa Pokazów, Koordynowanie zamówień,
Nadzór, Realizacje
tel.: +48 602 489 666
e-mail: k.zdanowski@fajerwerkias.pl
Michał Serzysko
Obsługa Pokazów, Koordynowanie zamówień,
Nadzór - Realizacje
tel.: +48 602 624 418
e-mail: fajerwerkias@fajerwerkias.pl
© 2005 - 2024 Hurtownia AS. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych