Galeria

Galeria Foto - Pokazy
 Galeria Foto - Pokazy
 

O Nas

Naszą firmę tworzą profesjonaliści-pasjonaci z wiloletnim doświadczeniem, świeżym spojżeniem na świadczone usługi, oraz stale poszeżający swoje kwalifikacje.

Obsługą pirotechniczną wszelkiego rodzaju ceremonii i imprez (zarówno kameralnych, jak i masowych) zajmujemy się od 1990 roku!

   

  Pokazy sztucznych ogni, które mamy przyjemność wykonywać na zlecenie naszych obecnych i przyszłych Klientów, zawsze traktujemy indywidualnie jako kolejne motywacje i wyzwania. Naszą pracę cechuje również najwyższy stopień zaangażowania na każdym etapie zlecenia.

  Począwszy od wstępnych rozmów, w których poznajemy wymagania Klienta, charakterystykę miejsca, na którym będzie się odbywała impreza, przez przedstawienie ofert, podpisanie umowy, sporządzenie dokumentacji organizacyjno-technicznej pokazu, tym samym zawiadomienie odpowiednich służb i dostarczenie im naszych uprawnień, po finalne przygotowania do pokazu oraz całą właściwą realizację widowiska z nadzorem wykwalifikowanego personelu.

  Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi oraz sugestie ze strony przyszłego Zleceniodawcy, do czego gorąco zachęcamy, gdyż owocuje to ofertą doskonale dopasowaną do potrzeb i wymagań Klienta, mającą indywidualny i niepowtarzalny charakter.

  Jako firma z odpowiednimi uprawnieniami, posiadamy wykwalifikowaną kadrę posiadającą zaświadczenia o przygotowaniu zawodowym ze specjalizacją pirotechnika widowiskowego oraz własny specjalistyczny magazyn do przechowywania materiałów pirotechnicznych (co potwierdza opinia wydana przez Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia).

  Jesteśmy firmą niezależną, wszelkie zlecenia realizowane są w oparciu o własne zaplecze techniczne oraz wyspecjalizowany personel. Nie występujemy jako pośrednik, w związku z czym budżet przeznaczony na realizację pokazu sztucznych ogni jest spożytkowany na materiał, tym samym efekty widoczne na niebie, nie zaś na prowizje dla podwykonawców i osób trzecich.

  Hurtownia Pirotechniczna "AS"
  Biuro - punkt sprzedaży
  ul. Henryka Sienkiewicza 21
  08-110 Siedlce
  tel/fax: 25 632 75 57
  kom: 739 235 555
  e-mail: biuro@fajerwerkias.pl

  Konrad Zdanowski
  Obsługa Pokazów, Koordynowanie zamówień,
  Nadzór, Realizacje
  tel.: +48 602 489 666
  e-mail: k.zdanowski@fajerwerkias.pl
  Michał Serzysko
  Obsługa Pokazów, Koordynowanie zamówień,
  Nadzór - Realizacje
  tel.: +48 602 624 418
  e-mail: fajerwerkias@fajerwerkias.pl
  © 2005 - 2024 Hurtownia AS. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych